תנאי שימוש

תקנון האתר: האתר משמש כאתר מכירות אינטרנטי.אבטחת המידע באתר block עומדת בתקנים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע.אנו עושים את המרב על-מנת להגן על פרטי כרטיס האשראי והמידע האישי של הקונה (להלן: “המזמין”). אפשרות הסליקה באתר עובדת תחת תקן אבטחה מחמיר ssl level 1 של חברת האבטחה הגדולה בעולם.כאשר לצורך ביצוע התשלום, המזמין מועבר ישירות לאתר מאובטח של חברת הסליקה כך שפרטי כרטיס האשראי אינו נשמר כלל בשרתי האתר. מספר כרטיס האשראי והפרטים האישיים שאשר מוזנים בעת הקנייה במערכת, נשלחים ישירות אל חברת הסליקה ולא מאוחסנים באתר בשום צורה שהיא.באופן זה נמנעת האפשרות מצד שלישי להגיע לפרטי כרטיס האשראי, בכך אנו מכבדים את פרטיותך.  אנחנו מתחייבים לא להעביר, בשום מקרה, מידע אישי הקשור לחשבונך לצד שלישי. השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים למזמין בכפוף לאישורו לתנאים הכלולים בתקנון זה.הגלישה באתר ו/או הרשמה כמנוי לקבלת שירותיו ו/או רכישה בו, ייחשבו להסכמה מצד המזמין לתנאים אלו.>הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת המזמין לשירות, אם יפר את תנאי התקנון. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות ללא הסכמת הנהלת האתר. הרישום באתר הוא לשימושו האישי והבלעדי של המזמין, המזמין אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר בשום דרך ובשום צורה שהיא.
קיימת חובה לדייק בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום ולצורך הקשר השוטף עם המזמין.
המזמין מצהיר כי ידוע לו שלהנהלת האתר אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.
בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת.
למען הסר ספק, יובהר בזאת כי פניות לא יקבלו מענה במהלך יום השבת.
עם זאת, הנהלת האתר לא מתחייבת לזמינות רצופה ללא תקלות וללא “נפילות” של האתר.
כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקה ושדרוג. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של התוכן הפרסומי הם של ספקי הנהלת האתר, למעט מקרים בהם צוין אחרת. כל המוצרים המוצגים באתר, הינם יבוא מקביל ואין הנהלת האתר אחראית על סוג או טיב המוצר.
יש לציין כי המוצרים המוצגים הינם לרוב של ספקים בחו”ל ואינם חוסים תחת הגנת סימן המסחר של בעל המותגים בישראל.
הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן המודעות, “באנרים” או כל חומר פרסומי באתר.
האחריות לכך על המפרסמים בלבד. הימצאותם של קישורים (“לינקים”) לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת ואינם באחריותה של בעלת האתר. מדיניות החלפה / החזרה על המזמין לוודא כי ההזמנה שבוצעה תואמת את דרישותיו לרבות: מידה ו/או דגם, ורק לאחר מכן יש לבצע אישור הזמנה ותשלום .
מדיניות ביטול תינתן תוך 14 ימים מקבלת המוצר וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לזיכוי ו/או החלפה וזאת כל עוד ולא נעשה שימוש והמוצר ללא פגם, ולשיקול דעתה הבלעדי.
עלות המשלוח ואחריות ההחזרה חלים על הקונה וזאת תוך פרק זמן סביר אולם לא יאוחר מ-48 שעות מרגע קבלת המוצר ומותנה בקבלת אישור מאת הנהלת האתר לביצוע ההחזרה.
במידה ונעשתה רכישה, אולם המוצר אזל מהמלאי, תינתן אפשרות למזמין לבחור מוצר זהה או לחילופין לבצע ביטול עסקה והחזר כספי.
וזאת תוך 7 ימי עסקים מרגע הודעת הנהלת האתר כי המוצר אזל מהמלאי והמזמין לא בחר מוצר חלופי. כל המוצרים מגיעים עם שליח אקספרס של HFD בתוך 1-3 ימי עסקים מרגע ההזמנה. האתר פונה לציבור הגולשים והגולשות כאחד. במקום שצוין לשון זכר הכוונה גם ללשון נקבה וההיפך, וזאת למען הנוחות בלבד. צור קשר : 054-6555609 block.store.il@gmail.com